Deklaracje INTRASTAT

Co to są dane osobowe?
Dane osobowe oznaczają: -wszelkie informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej.

Od 25 maja 2018 r. przetwarzanie danych osobowych reguluje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).

Jakie dane o Tobie przetwarzamy?
Przetwarzamy dane osobowe które nam podasz na przykład podczas zawierania umowy. Dane możemy także pozyskiwać z ogólnodostępnych źródeł danych, jak na przykład rejestr CEIDG.

Jak wiele danych osobowych można zbierać?
Zgodnie z RODO można przetwarzać wyłącznie takie dane, które są niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania danych. Dbamy o to, aby nie zbierać od Ciebie danych, które nie mają związku z celem, dla którego z nami jesteś. Dane, które nie są niezbędne do tego celu możesz podać dobrowolnie, aby ułatwić nam kontakt z Tobą lub skorzystać z dodatkowych funkcjonalności, które mogą ułatwić Ci współpracę z nami.

Na jakich podstawach przetwarzamy Twoje dane osobowe?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie na określonej w RODO podstawie prawnej, zależnej od tego jakie stosunki łączą nas z Tobą.

Jak chronimy Twoje dane osobowe?
Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna.
Nieustannie dbamy o bezpieczeństwo naszych systemów teleinformatycznych by Twoje dane nie trafiły w niepowołane ręce.

Jak się kontaktować w sprawie Twoich danych?
Przejdź do zakładki „Kontakt” aby zobaczyć jak się z nami skontaktować.